Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2009, 22:03   #9
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Wstępnie jestem zainteresowana, lecz mam pytanko.
Jakie przewidujesz tempo sesji?
Wolę z góry nie zakładać tylko najpierw dowiedzieć się od zainteresowanych jak dysponują czasem ... o wiele łatwiej jest ustalić wspólne tempo, niż ganiać ludzi na siłę i potem płakać nad jakością popełnionych postów

Cytat:
Coś muzyka przestała działać, a klimat rekrutki sporo na tym traci. W końcu to CB, więc bez dobrej muzy się nie obędzie
Music uploader wywalił mi z serwera plik nie wiedzieć czemu ... jeśli ktoś zna inne miejsce gdzie mogę spokojnie wrzucić MP3 i podlinkować do playera bezpośrednio to chętnie skorzystam, bo chyba ten serwis mnie nie lubi :]

Na razie wrzuciłem drugi raz i zobaczymy czy będzie działać dłużej.

Cytat:
I jeszcze pytanko do MG. Avatary są obowiązkowe? Mają być "fabularne", czy z anime i mangi?
Awatary bardzo mile widziane, ale osobiście wolę fabularne. Mangowe czasem bywają przesadzone, a cały setting jest na tyle "współczesny" (raptem kilkadziesiąt lat), że spokojnie można przebierać w najróżniejszych zdjęciach z internetu.

EDIT:
Oczywiście jeśli większość woli awatary w klimacie anime i na prawdę ładnie się wpasuje z obrazkiem to możemy używać takich awatarów. Byłoby to jeszcze bardziej w klimacie CB, ale to już wymaga "wystaranego" portretu
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 23-09-2009 o 22:11.
QuartZ jest offline