Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2009, 18:51   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
O grze wiadomo krążyły słuchy już od jakiegoś czasu.

Wiem, że próbowano rozgrywać kampanie "polskie" z XVII wieku adaptując już dostępne systemy, wiec zapotrzebowanie na "Ogniem i mieczem" na pewno jest.

Co zaliczyłbym na plus, zanim jeszcze dostanę w ręce podręcznik. Przede wszystkim skala rozgrywki, która można dobrać do czasu i potrzeb graczy, choć nie wiem jak te różnice zostaną ujęte w regułach.
Druga to wiernie i estetycznie wykonane figurki do gry, jednak jak wyczytałem powstały problemy z odlewnią, co niezbyt dobrze rokuje na przyszłość.
Trzecie, ceny, zdecydowanie jednak niższe od zachodnich.
Szkoda, że nie zauważyłem wiadomości o konwencie w Zamku Niepołomickim, wtedy zapewne wiedziony ciekawością zaglądnąłbym tam i mógł napisać coś więcej.

Zapowiada się niezle, choć jak widzę nie obędzie się bez kłopotów.

PS Ciekaw swoją drogą jestem jak z prawami autorskimi do nazwy "Ogniem i mieczem" ?
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem