Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2009, 17:55   #3
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Niestety ja sam nie mogę się zgłosić do czegoś takiego. Nigdy nie grałem w żadnym historycznym systemie.

W każdym razie przyszedł mi do głowy pomysł. Nie jestem pewien czy jest on dobry czy zły, ale jakiś jest.

Nie mniej jednak moja osoba może zadeklarować się do zbierania materiałów, lecz niestety przy zaznaczeniu pewnej opcji: "po maturze"

Dział historyczny przyciąga głownie osoby interesujące się historią, natomiast liczba takich osób nie jest zbyt wielka.
Grupą docelową byliby ci, którzy nie są zainteresowani historią.
Co myślicie o założeniu tematu dla osób, które potrzebują pomocy historycznej, gdzie każdy może uzyskać odpowiedź na dręczące go pytanie, a przy okazji porozmawiać na dany temat.

To, według mnie, mogłoby pomóc uczniom czy osobom zainteresowanym w zapamiętaniu informacji.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry, czy zły. Taka luźna propozycja
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem