Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2009, 15:24   #2
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Krab Bushi z rodziny Hida
Imię i nazwisko: Musutsui Hida
Wygląd: Wysoki jak na Rokuganina ma on około 180cm, ma szerokie bary oraz posiada mocno umięśnione ramiona, ma czarne długie czarne włosy zwykle spięte na plecach. Ma zielone mądre oczy.
Zachowanie postaci: Jak większość krabów reaguje dość gwałtownie na wieść że go okłamano jednak zwykle dla sojuszników i przyjaciół jest łagodny i miły.
Wady i zalety: Oburęczność 3 Jiujustu 5, kenjutsu 5, łucznictwo 2, obrona 3, taktyka 3, Tetsubo 1, wiedza o krainach cienia 1, ogromny, jeździectwoHistoria: Urodził się w stolicy krabów w zamku Hida gdzie jego ojciec z rodziny Hida był szanowanym samurajem który nie jedną bitwę miał na koncie i walczył mieczem wyjątkowo dobrze. Gdy Musutsui skończył 8 lat zaczęto szkolić go na kraba by strzegł granic cesarstwa przed armiami ciemności. Robił duże postępy i już w wieku 16 lat skończył pierwszą część swego szkolenia i został wysłany na pierwszą misję, miał udać się na granice i zanieść trochę broni do posterunku który nie dawno został zaatakowany przez odziały goblinów. Hida wyruszył następnego dnia, jechał przez prawie tydzień, gdy ujrzał posterunek bardzo się zmartwił albowiem był on szturmowany przez gobliny. Musutsui wyszarpnął katanę z pochwy i ruszył do ataku by pomóc obrońcom. Szybkimi cięciami powalił kilka goblinów jednak jedne z potworów wytrącił mu miecz, Hida nie miał czasu wyjąć innej broni i musiał powalić wiele stworów ciosami judo, razem z resztą krabów odgonili stwory. Po wszystkim został wezwany przed oblicze wodza krabów w tym posterunku, silnie umięśniony człowiek siedział za biurkiem i przeglądał jakieś zwoje.
-Dziękujemy za pomoc. Muszę cię zapytać po co zmierzałeś do nas?- Zapytał dowódca krabów.
-Wiozę dla was broń od mojego senseia. Jest to moja pierwsza misja i musiałem wam pomóc.
-Dziękujemy za broń, przyda się na pewno.

Gdy Musutsui wrócił do zamku Hida czekała na niego wiadomość że został on bushi czyli sługą, Musutsui wiedział że jest to jego obowiązek więc nie narzekał tym bardziej że okazało się jego panem jest człowiek który mimo wieku lubi ćwiczyć walkę mieczami, więc Hida stał się jego partnerem oraz przyjacielem swojego pana nie zdarzało się często więc Musutsui cieszył się z tego. Jego pan nazywał się Guromara Matuori i był szanowanym obywatelem. Hida nauczył się wielu nowych rzeczy. Pewnego dnia do Musutsui dotarła wiadomość że przyjaciel rodziny niejaki Akodo wydaje swą córkę Ayame za mąż i zaprasza do siebie całą rodzinę. Matuori bardzo szybko zgodził się by Musutsui pojechał na ślub. Hida wziął cały swój ekwipunek oraz najlepszą zbroję i pojechał na wesele. Po tygodniu dotarł na miejsce i zaczął się przygotowywać na wesele.

Fakty: Fakty są takie że gdy miał 16 lat zakochał się w Kasomuri Yomao jednak nigdy nie miał odwagi jej tego powiedzieć. Oraz że w czasie walki na posterunku posłużył się ciosami judo.

Plotki: Na jego temat krąży kilka plotek między innymi że w czasie obrony posterunku posłużył się niedozwolonymi ciosami oraz że zabił jednego z krabów jednak nigdy mu tego nie udowodniono.

Ekwipunek:
Katana, wakizashi, łuk yumi, 20 zwykłych strzał, cięzka zbroja, hełm, zestaw podrózny, kimono, 5 koku, No- dachi, Yari.
 
pteroslaw jest offline