Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2009, 10:23   #4
Sani
 
Sani's Avatar
 
Reputacja: 1 Sani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputację
Nie popędzaj... Ja mam tak zwane warunki akademickie, czyt. jestem w akademiku i jak siądę, to zazwyczaj nie mam pomysłu, co napisać... Poza tym, bardo często mnie zwyczajnie w pokoju nie ma...

Dam tylko część karty... Powód? Niektóre rzeczy nie są do świadomości innych, poza tym, o niktórych rzeczach się dowiedzą.

Nazwisko i imię: Shinjo Hanako
Wygląd: Niższa od innych czarnowłosa dziewczyna wyróżnia się wśród pozostałych samurajów. Przede wszystkim szczupłą budową ciała, ukrytą za codziennymi strojami. Na plecy spadają długie, czarne, niedbale związane włosy, odsłaniające twarz młodej kobiety, obdarzoną łagodnymi rysami, prostym nosem, jasnoróżowymi ustami i brązowymi oczami, otoczonymi wachlarzem ciemnych rzęs. Nie wydaje się mieć żadnych szczególnych znaków, poza daisho. Oczy są spokojne i tylko wnikliwy obserwator mógłby dostrzec w nich iskry dumy i uporu. Porusza się jednostajnym tempem, co chwila zahaczając wzrokiem o cokolwiek, a moze nawet kogokolwiek.
Zachowanie postaci: Na codzień to spokojna, dumna i uparta dziewczyna, widząca szanse powodzenia tam, gdzie one zniknęły. Można powiedzieć, że przy czymś takim kieruje nią naiwna nadzieja, że uda się zwyciężyć. W tym przypadku, jeśli jest choć jedna iskierka, uwierzy w nią. Inna sprawa jest z byciem na uroczystych przyjęciach i ceremoniach. Niby jest spokojna,ale zdradza ją zakładanie pasma włosów za ucho. Sprawia też wrażenie zdystansowanej i izolującej się. Jej gesty są zawsze oszczędne, ale kiedy czegoś się boi, natychmiast blednie, zamyka oczy i przełyka ślinę lub robi się nadmiernie ekspresywna w gestach. Zależy, czy bardzo się boi, czy mniej. Stara się jednak jak najszybciej to opanować, by nie zostać w tyle. Darzy wielkim szacunkiem swojego ojca i bardzo nie chce zawieść rodziny.
Plotki:
- potrafi być bardzo niemiła za zamknietymi drzwiami
- póki ktoś się do niej nie odezwie, wszystkich ignoruje
- może się zgubić nawet tam, gdzie zgubić sie nie można(co zwyczajnie jest nieprawdą)
 
__________________
Destruktywna siła smoczego płomienia...

Ostatnio edytowane przez Sani : 04-10-2009 o 10:26.
Sani jest offline