Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2009, 19:38   #4
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Przyznam się, że przeczytałem w tej chwili tylko pierwsze paragrafy i pytanie, czemu tylko dwie opcje... heh, jak zwykle mnie nie zawiedliście i spytaliście właśnie o to co chciałem

Nie chodzi o to, że jedno wyklucza drugie, ale o to co jest ważniejsze dla was tworząc postać. Jasne, że można stworzyć silną mechanicznie postać jednocześnie kreując ją na głęboką i mocno rozwiniętą fabularnie. Pytanie jest jednak inne, czy potrafisz stworzyć postać słabą mechanicznie dlatego, że wzmocniłoby to charakter fabularny i głębię postaci. I na odwrót czy tworząc super głęboką postać postanawiacie pójść na ustępstwo i dać jej cechę, która nie do końca odzwierciedla wasze zamierzenia, aby była silniejsza.

Na pewno wielu z was robiło już testy psychologiczne, często są tam pytania bardzo trudne, bo obydwie opcje są dla nas ważne, a nie ma pośredniej. Ludzie często, choć nie zawsze, wybierają pośrednie opcje asekuracyjnie, nie mogąc podjąć decyzji. Chciałbym tego jednak uniknąć, aby nie było, że wszyscy zaznaczają pośrednią opcję, bo nie chcą się przyznać przed sobą, że wolą jedną z tych dwóch opcji lub przed innymi.
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem