Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 15:55   #9
Wakabayashi
 
Wakabayashi's Avatar
 
Reputacja: 1 Wakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jak, niestety widać nikt już kompletnie tu nie przesiaduje. Pomysł odświeżenia forum pad szybciej niż się pojawił. Mana zrezygnowała, ja byłem za granicą, pozatym i tak sie do tego nie zbyt paliłem. Nie warto chyba tego robić, bo tak naprawdę dla kogo? Paru osób? Nikt więcej sie tu nie pojawia. Myślę, że czasy Dragonlance już minęły. Zmienić to może tylko jakiś film aktorski (Jak to było z Narnią), w który chyba nikt nie wierzy.
 
Wakabayashi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem