Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2009, 00:17   #1
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Crossover

Jako, że w mojej Crossoverowej sesji zwolniło się trochę miejsc, wszyscy chętni są mile widziani. Zasady nie zmieniły się dużo od tego, co przedstawione zostało tutaj ([Storytelling, Autorski] Crossover). Główna różnica to fakt, że nowe postaci będą miały znacznie większą wiedzę na temat tego całego zamieszania, w które została wplątana pierwsza grupa, oraz metod i sposobów międzyświatowej podróży. Te informacje jednak zainteresowani dostaną w momencie przyjęcia lub wcześniej .
Do gry nowe postaci wejdą w momencie "przerzutu" aktualnej ekipy do następnego świata. Znajomość treści samej sesji nie jest potrzebna. Może jednak pomóc w zrozumieniu mojego stylu, więc...lubię placki, znaczy linki. ([Storytelling, Autorski] Crossover)
Czas zamknięcia neorekrutacji nie jest określony. Skończę ją, gdy zacznę akt drugi sesji, czyli sam nie wiem kiedy, ale zapewne w przeciągu pół miesiąca? Ilość poszukiwanych osób wynosi całe dwie lub ewentualnie trzy. Jedną również nie pogardzę.
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!
Nemo jest offline