Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2009, 13:04   #11
Wakabayashi
 
Wakabayashi's Avatar
 
Reputacja: 1 Wakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnieWakabayashi jest jak niezastąpione światło przewodnie
No właśnie. To co było najlepsze w tej serii jest już dawno za nami. Ostatnie tomy kronik i legend ukazały się przeszło 10 lat temu, a o tych najnowszych, jak wspominałaś, nie warto dyskutować. Są dość słabe (choć wszystkich nie czytałem) i częściowo wyraźnie robione na siłę. Ja już też straciłem zainterersowanie tym cyklem. Jest wiele innych, lepszych i ciekawszych serii fantasy. Oczywiście, gdyby był ktoś chętny do dyskusji, to czemu nie. Ale takich osób praktycznie nie ma
 
Wakabayashi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem