Wątek: Wolsung
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2009, 13:55   #2
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ja jako osoba zachwycona systemem i podręcznikiem, powiem że rozpiera mnie patriotyzm, że to MY Polacy pośród siebie ludzi, którzy tworzą takie cudeńka

A teraz troszeczkę liczb.
Za 60zł, nabywca dostaje.
  • 8 ras, 4 archetypy, 19 profesji i ponad 90 atutów pozwalających stworzyć niezapomnianych bohaterów,
  • Ponad 160 spektakularnych gadżetów,
  • Dokładne opisy ponad 20 krajów i 6 kontynentów na których rozgrywać się będą wasze przygody,
  • Ponad 120 przeciwników godnych waszych bohaterów,
  • Opisy 45 niesamowitych scenerii,
  • Gotowy do rozegrania scenariusz przygody, szczegółowe konspekty dwóch kampanii i 31 scenariuszy oraz 216 konkretnych pomysłów na przygody,
  • Łatwe zasady, wspierające szybką, barwną i pełną akcji grę,
  • 480 stron napisanych przez graczy i dla graczy.
(skopiowany opis z rebel.pl)

A dokładniej pisząc to.
Aż 90 stron o tworzeniu bohatera, gadżetach i osiągnięciach.
tylko 42 strony zasad.
Aż 124 strony opisu świata,
Aż 98 stron na temat prowadzenia, (z konkretnymi poradami)
Aż 90 stron bestiariusza i gotowych NPC'ów



Co mogę jeszcze napisać, jeśli ktoś chce przeżyć sesję w świecie i systemie, który zachęca do tworzenia przygód, a'la Indiana Jones, albo Liga Niezwykłych Dżentelmenów, czy też szalonych Piratów z Karaibów, to polecam.
 
deMaus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem