Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2009, 12:05   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Exclamation A little OFF-TOPIC

Może nie tyle małym zainteresowaniem, co...

Ja zawsze byłem fanem Diuny. Nie napiszę, że 10 razy czytałem książkę, 34 razy obejrzałem film itp bzdety... bo uważam, że zupełnie nie o to idzie... w "znaniu" utworu.

Odpadłem na założeniach sesji. Dla mnie stworzenie rodu może i jest możliwe, ale... w ciągu pół roku? Nawet jeżeli miałby to być jakiś zapyziały niski ród, to on z kimś ma sojusze, jest czyimś mniej lub bardziej jawnym wasalem, ma jakąś ekonomię, prawa, układy, etc, etc, etc... Żeby ta cała historia była spójna i osadzona w realiach to właściwie trzeba by przeczytać cykl jeszcze raz.

Przynajmniej dla mnie - to było zbyt wysokie "C"


Podobnie jak Mira - upatrywałem szansy w "podczepieniu się" pod czyjś ród... i zagraniu jakimś tam doradcą/dowódcą/posłańczem/szpiegiem/pokojówką/prawie cokolwiek...
 
Aschaar jest offline