Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2009, 20:15   #1
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Kult - Jezioro ognia

Witam łobuzy
Czas najwyższy aby założyć komentarze. Dostałam już wszystkie karty postaci i możemy ruszać z sesją. Ta będzie w dużej mierze opierała się na systemie Kult (wstępne statystyki wypełnialiście właśnie według mechaniki Kulta, a po pierwszej części poproszę o uzupełnienie tego co na razie pominęliśmy). W każdym razie podkreślam, że nieznajomość założeń świata w niczym nie będzie przeszkadzać.

Mój post najprawdopodobniej pojawi się jutro wieczorem. Jeśli jednak się nie wyrobię, wówczas na pewno post będzie w niedzielę.
Jak wszyscy wiecie w pierwszym epizodzie wcielicie się w grupę dwunastolatków, znajomych z jednej ulicy w pipidówce w stanie Connecticut.
Po tych wydarzeniach przerzucamy akcję piętnaście lat w przód do Nowego Yorku.

Teraz proszę przede wszystkim o zamieszczenie tutaj w komentarzach ogólnych informacji o granym przez siebie dzieciaczku - w końcu zakładamy, że całkiem nieźle się znacie, więc trzeba innym swoją postać przybliżyć (wystarczy pobieżnie). Opis zewnętrzny i/lub avek okresu dziecięcego do zamieszczenia w pierwszym poście lub tutaj, w komentarzach, według preferencji każdego z was.

To na razie tyle.
Proszę się grzecznie przywitać i szczególnie ciepło przyjąć do grona graczy Latilen, która nie miała chyba okazji poznać jeszcze żadnego z was.

pozdrawiam
liliel

EDIT: Aha. Wymagam jednolitego tekstu w sesji - żadnych kursyw, pogrubień, podkreśleń, ozdobników. Można wklejać fotki aby całość ubarwić (preferowane zdjęcia nad obrazki, a jeśli już koniecznie te ostatnie to w miarę realistyczne - bez wielkich magnowych oczu poproszę ). Jak mi się znów coś przypomni będę edytowała znowu.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 16-10-2009 o 20:44.
liliel jest offline