Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 12:43   #2
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
Pomysł "bad boys" nie spotkałem jeszcze mg który by podołał poprowadzenia takiego czegos Zwłaszcza ze kiedyś grałem kultysta slaanesha i prowokowało to pytania typu:
- a ile procent grzyba ma mieć kultysta nurgla?
- a czy będę musiał spółkować z kozami i drzewami jednocześnie, by zyskać przychylność mojego boga.
- a czy akcje typu onanizacja w świątyni sigmara są mile mojemu bogu czy też nie bo sesja staje się parodia

W młotku świat jest wybitnie nierealny kiedy zacząć go dokładniej oglądać...


Drugi już lepiej, ale nic nie wnosi




Co do moich pomysłów:

To zorganizowanie sobie pasowania na rycerza przez giermka. Wygląda prosto, ale spróbuj to zrobić jeśli nie masz pieniędzy a twój pan nie jest zbyt skory to wypuszczenia sługi na wolność.

Inkwizytor zajeżdża do wioski i nie chce mu się palić czarownic bo wieśniacy za dobrze go traktują.

Szpiegowska afera w miłością w tle prowokującą trudne wybory

Służba w ochronie kraju który robi bardzo złe rzeczy. Np. drużyna się zaciągnęła do wojska, w wojsku oczywiście awansowali, a później dostali rozkazy by wybić niewinna wioskę, zgwałcić dzieci i zjeść ich matki. Ciekawe jak daleko by się posunęli.
 
Roslin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem