Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 13:56   #5
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
<Regularny, przyspieszony krok. Zbliża się. Nagle, cisza.>

- Witam wszystkich współgraczy! <szeroki uśmiech> Dziękuję też liliel za propozycję gry u niej. <ukłon> Mam nadzieję, że nie będziesz tego żałować szanowna MG. A także, że gra będzie nam się toczyć przyjemnie (o ile ten system można określić takim epitetem ), a współpraca sprawi jedynie wielką przyjemność! <przyklaśnięcie>

-Nie przedłużając oto Sue. <dźwięk rozwijającego się zwoju, pędzącego po podłodze>
Sue Neverland


-> Najmłodsza córka zamożnego inwestora z Nowego Yorku posiadającego kilka hoteli, z których najbardziej znany w okolicy nosi nazwę "NeverLand".

-> Rodzice rzadko są w domu, a jeśli nawet to nie przejawiają zainteresowania dziećmi.

-> Sue ma starszego o 5 lat brata, który zawsze się nią opiekował także wszyscy znają Toma przynajmniej z widzenia. Obecnie chłopak w stanie warzywka leży w domu, zajmuje się nim całodobowo pielęgniarka.

-> Sue drobna, śliczna, nieśmiała, spokojna, ma zwyczaj uśmiechania się półgębkiem cały czas, przy okazji uparta - reszta wyjdzie w praniu ;]

-> Dwa hobby rysowanie i śpiewanie - w tym drugim jest naprawdę niezła

-> reszta na razie pozostanie niedomówieniem ;]

No dobrze, skoro spełniłam poleceniem MG nic innego mi nie zostaje ja zabrać się za post

Acha jak ktoś chce się ze mną skontaktować - jakby pw znów padło - to przez gg 3315093 (wiecznie na niewidocznym). I mail: latilen@interia.pl

PYTANIE:
Czy to są wyłącznie nuty, czy też jest jakiś tekst?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline