Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2009, 13:48   #3
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Czy dołu też się mogą wypowiedzieć? Dziękuję (pióro kapelusza zamiata podłogę).

Zastanawiam się nad celowością takiej sesji. Czemu ona miałaby służyć?

Większość ludzi przewijających się przez to forum to Polacy, albo przynajmniej władający językiem polskim (w różnym stopniu, ale to tylko okoliczność). Świetnie, że mówimy w innych językach (mnie wygodniej prowadziłoby się po niemiecku...), ale...
- u siebie chociażby widzę małą trudność (a jestem tłumaczem przysięgłym) jak mnie ktoś zapyta o angielskie tłumaczenie słowa "popręg" to... muszę sięgnąć do słownika. I zapewne nie ja tylko mam takie trudności... czy przy pisaniu każdego posta mam siedzieć ze słownikiem, aby był to język angielski, a nie ponglish?
- jeżeli chcę grać w języku angielskim, czy chińskim nawet to nie trudno znaleźć anglo- czy chińsko-języczne fora pbf...

Ja po prostu nie widzę sensu w prowadzeniu sesji w obcym języku.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem