Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2009, 15:46   #6
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Zgadzam się z Ascharrem. LastInn to forum dla użytkowników języka polskiego i niech tak pozostanie. Prowadzenie sesji w języku innym niż polski mija się z celem. Gdybyśmy pozwolili na prowadzenie sesji po angielsku, musielibyśmy też pozwolić na prowadzenie w języku niemieckim, rosyjskim, francuskim itd. A w krótkim czasie LI stałoby się forum wielojęzykowym i nikt by się w tym nie połapał.
A ja się nie zgodzę. Polska to kraj, gdzie obowiązuje język polski, ale jak chcę, mogę odezwać się po angielsku. Mogę iść na kurs tego języka, sam mogę go uczyć, w wielu miejscach mogę używać go do załatwiania spraw mniejszych bądź większych. I co to komu przeszkadza?

Pomijając już fakt, że to fajny sposób na ćwiczenie języka (bo używa się częstokroć słów nietypowych, ćwiczy się różnorodność języka, a jak czegoś braknie - zawsze można wygooglać), to co innym do jego sesji? Jak ktoś chce prowadzić sesje po angielsku - proszę bardzo! Po niemiecku - niech znajdzie graczy i gotowe! Jak znajdą się chętni do esperanto, to też czemu nie? Zostawmy cudze sesje w spokoju - póki nikt tam nikogo nie obraża i nie wrzuca się materiałów zakazanych w regulaminie, regulamin powinien trzymać się jak najdalej od rozgrywki.

A poza tym, jeśli istniała już na LI sesja (http://lastinn.info/archiwum-sesji-a...g-deal-er.html sprzed trzech lat, więc dłużej istnieje na forum niż spora część wypowiadających się tu użytkowników ) prowadzona w obcym języku, to czemu teraz ma być to zabronione? Szczególnie, że od tego czasu nic nie zmieniło się w podejściu regulaminu do języka angielskiego.

Słowem - nie pytaj, prowadź śmiało, Michau.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem