Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2009, 06:10   #6
Haszaman
Konto usunięte
 
Haszaman's Avatar
 
Reputacja: 1 Haszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemuHaszaman to imię znane każdemu
No muszę przyznać że w wielu sesjach spotkałem się ze zwykłym zaniedbaniem wątków tła. Sam osobiście skupiam się dość często na takich detalach, a przynajmniej próbuję. Bo czym byłby obraz bez płótna? Wielu MG jak sam zresztą napisałeś, dba i dopieszcza jedynie główny wątek pomijając inne ważne wydarzenia jakie w tym samym czasie mają miejsce na świecie. A ja uważam że właśnie takie drobne detale jak efekty reputacji bohaterów, czy też pomniejsze następstwa ich działań dodają smaczku do gry

Co do nagród, taaak... Zawsze jako gracz czułem się zaniedbany w tej kwestii ;p Zwłaszcza że chyba nawet bardziej interesują mnie ciekawe itemy, jakieś twierdze którymi mogę władać czy nawet całe królestwa, niż rozwój mojej postaci. Aczkolwiek większość z tego jednak jest zależna od rozwoju postaci

Czego jeszcze brakuje? Uważam że w wielu wypadkach brakuje swobody działań. Takiego niepisanego drugiego planu, scenariusza B w razie gdyby gracze jednak zdecydowali zabić księżniczkę i poślubić smoka Oczywiście nie mówię że tego nie ma wcale, ale z reguły wiem że jak już MG przygotuje sobie scenariusz to potem za wszelką cenę dąży do tego aby został rozegrany tak jak należy, bez ekstrawaganckich odskoków czy też kompletnej zmiany zadań do wykonania itd.
 
Haszaman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem