Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2009, 14:50   #1
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
[Komentarze] De Anima (behemot & Mira)


Łoimy.
Po wielomiesięcznych przygotowaniach czas rozpocząć nasz warsztat.

Jeśli chodzi o sposób prowadzenia narracji i zakres wpływu na fabułę, to masz duże pole do popisu, i nie musisz się ograniczać "bo nie jestem MG". Zatem możesz do woli decydować o zachowaniu npców, kreować rzeczywistość wokół postaci i nie tylko.

Chronologia wydarzeń nie jest dla mnie bardzo ważna, jeśli masz pomysł na fajną scenę to ją wrzucaj i nie czekaj na lepszą okazję.

Opis sytuacji:
Na dnie oceanu jest tajna baza rewolucjonistów planujących obalić istniejący porządek, przy okazji hodują klony ninja i przeprowadzają eksperymenty nad sztuczną inteligencją. Standard.

Kim jestem?
Tu się sprawa trochę komplikuje. Mówiąc delikatnie to czym dysponujesz nie ma nawet ciała na własność, tylko musi je dzielić z Programem.
Program - program jest prosty, ma proste myśli, które każą mu robić to do czego został stworzony, robić to co konieczne by zrealizować misję. Program zwykle kontroluje Ciało i jak na razie nie ma świadomości, że ma sublokatora. Program jest bardzo przywiązany do Ciała.
Awatar (to Ty) - grasz hmm sublokatorem ciała jesteś do niego przywiązana (można powiedzieć że uwięziona), oczywiście nie wiesz czym jesteś. W przeciwieństwie do Programu masz całkiem wolną wolę. Awatar może przejmować kontrolę nad Ciałem, lub też namawiać Program do robienia różnych rzeczy.

Tyle podstaw, jeśli chcesz możemy to pozmieniać, ewentualnie możesz w czasie gry to zdryfować.

Obecne położenie Ciała to medioteka w tajnej bazie. Na razie możemy pozostać przy scenach koloru. Mam w głowie pomysł na jeszcze jeden post wprowadzający, więc jeśli chcesz mogę go wrzucić najpierw (ale to też będzie tydzień na spisanie) albo możesz przejąć narracje już teraz.

Imię i awatarka sobie dobierz wedle pomysłu.

Powodzenia i baw się dobrze.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 26-10-2009 o 21:40.
behemot jest offline