Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 16:00   #4
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Przepraszam, że akurat w tym temacie ale niejako daje mi ów wątek niesamowitą wręcz okazję do w miarę zręcznego wygłoszenia moich przemyśleń na temat tego typu zlotów. Otóż po pierwsze mam pytanie? Czy nikt prócz mnie nie boi się takich zjazdów? Czy nikt z Was nie ma tak, że nie chce na taki zjazd zawitać, bojąc się, że runie mu cały obraz, idea poszczególnych ludzi, gdy zobaczy (w sensie pozna) je w realu? Nie jestem jaskiniowcem - nie zrozumcie mnie źle, ale po prostu prawda jest taka, że człowiek ma dwie osobowości w dzisiejszych czasach. Jest więc, dajmy na to, chętnym do pomocy, szlachetnym i kulturalnym człowiekiem przez internet, a w realu...cóż, irytującym, żenującym, aroganckim i nietaktownym dupkiem o najdziwniejszym poczuciu humoru jaki tylko można sobie wyobrazić. Okej, to teraz można już dać warna za Off (choć osobiście uważam, że wcale to nie jest zboczenie z tematu, znając jednak naturę niektórych moderatorów...nigdy nic nie wiadomo) ^^
 
Ra6nar jest offline