Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 19:30   #8
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
IMHO: Człowiek ma jedną osobowość. JEDNĄ. Owszem - zgadzam się - stworzył sobie, czy może raczej tworzy sobie maski. Jedną, dwie, tysiąc. To jacy się prezentujemy przez internet (dający złudne poczucie bycia "incognito") to jakaś nasza maska, nie osobowość.
dokładnie to miałem na myśli, rzeczywiście pisząc osobowość użyłem złego słowa. Maska pasuje tu bardziej, okej.

Cytat:
ale poznanie kogoś w realu nie rujnuje jego obrazu, tylko co najwyżej - zmieni go... To jest tolerancja.
wiem, co chciałeś przez to powiedzieć ale nie ma potrzeby by próbować wywrzeć we mnie jakieś wyrzuty sumienia z racji bycia nietolerancyjnym, bo mam lekkie przeczucie, że o to Ci chodziło. Jeśli nie - przepraszam.

Gwoli ścisłości, ja się na żadnym zlocie tego typu jeszcze nie pokazałem, to co tu napisałem w moim poprzednim poście nie miało na celu wywołania lawiny Waszych odpowiedzi z próbami przekonywania mnie do zlotów (mam nadzieję, że tego tak nie odebraliście, bo attention grabberem nie jestem i takich ludzi nie znoszę), tylko do wypowiedzenia własnej opinii na ten temat i poznanie Waszej, czy nie czujecie tak samo jak ja. Nie chciałem robić dla tego zagadnienia osobnego tematu bo to by było przegięcie tak zwanej pałki, a skoro ujrzałem taki temat jak ten, to już postanowiłem go wykorzystać.
Pozdrawiam wszystkich i kończę już ten swój 'bełkocik'
 
Ra6nar jest offline