Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 21:09   #7
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Mnie denerwuje osobiście zdawkowość jaka się czasem wielu Mistrzom Gry zdarza. Wygląda to mniej więcej tak, że wspomniany wyżej 'miszczunio' obierze sobie paru ze swoich graczy jako tych interesujących i potem zajmuje się głównie ich wątkami, traktując po macoszemu pozostałych (czasem tylko jednego, czasem kilku pozostałych) graczy. Taki gracz od razu poznaje na własnej skórze, że coś jest nie tak i że zdawkowe opisy na 'odczep się i daj mi się zająć moimi faworytami' mają na celu nie rozwinięcie wątku danego gracza a jedynie danie mu czasu na zajęcie się 'sobą i pomyślenie co dalej'. Wtedy 'miszczu' przechodzi do ponad czteroipółgodzinnego dyskursu ze swoimi 'wybrańcami' na temat jak to za pomocą super sprytnego planu zabili smoka i zgwałcili księżniczkę. To jest dla mnie żałosne, a spotkałem się z takim czymś, będąc zarówno tym ignorowanym jak i tym faworyzowanym. W/g mnie taki 'Mistrz Gry' nigdy nie powinien się zabierać za ową funkcję i zadowolić się byciem graczem, bo jak wiadomo nie od dziś Mistrz Gry to jakby nie patrzeć funkcja dość elitarna w kręgu RPG. Jeśli się nie zgadzacie to ja się pytam: Czy każdy może być MG? Moja podpowiedź do tego pytania: NIE!
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem