Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2009, 22:48   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Każda blada/zielona, a nawet różowa buziuchna jest u nas mile widziana. Co to by była za rocznica bez organizatorki pierwszej edycji Pomorskich Zlotów na zachodniopomorskim?

Tego pana z pytaniami o tolerancję też zapraszamy, choć ja jestem mało tolerancyjna, o czym LI się przekonało i przez co tak dawno mnie tu nie było, bo okazało się również, że nie jestem w tym osamotniona. Whatever, ja nie mogę na 200% powiedzieć, bo mam full zawirowań obecnie w tym nieznanym dziwnym, nieznanym świecie nazywanym Outnet. Lecz nie wyobrażam sobie trzech dam sceny LI-nowych imprez, nigdzie tak potrzebnych w dniu zlotu w Toruniu jak tam właśnie. No i u Ascha bym zagrała chętnie znów.

Pozdrawiam i będę na bieżąco informować jak mi się życie względem Zlotu ułoży. Jedno tylko mogę wam obiecać - jeśli przyjadę to nie zniknę jak ostatnio, choćby mi się chałupa paliła w Krk

Trzymać się ekipa i wpisywać na listę obecności.

Pozdrawiam Rudzi

P.S. Co wybierzecie to będzie, bo ja i tak muszę mocno do czegokolwiek grafik naginać.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline