Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2009, 13:33   #9
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Smile

Cytat:
Napisał Zaczes Zobacz post
Jeśli chodzi o grupy, po prostu chciałbym ominąć ten żenujący moment "przypadkowego poznawania się postaci". Mogliście znać się wcześniej, mogliście trafić na siebie w ciągu tego miesiąca, mogliście spotkać się dzień przed zaczęciem Naszej akcji. Jeśli nie to kiedyś "przypadkowo się spotkacie zapewne". Te spotkanie, mogłoby być wspaniałym pierwszym postem. Ale o szczegółach później. Nie zdradzajcie sobie wszystkiego, tak jak i mi w zgłoszeniach. To ma być odkrywanie prawdziwego charakteru zmierzonego z nową rzeczywistością jak i płynna zmiana jego cech w skutek przeżyć
Właśnie o to mi chodziło. Nie miałem na myśli grupy uderzeniowej, która poluje na nieumarłych. Tylko ludzi, których los zetknął już wcześniej, znających się i podróżujących wspólnie.
Może faktycznie "grupa najemników" to było za mocno powiedziane
Pozdro
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."
Morfidiusz jest offline