Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2009, 18:01   #9
Sythriel
 
Reputacja: 1 Sythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cóż ja wspomnę na pewno pewnego BN-a Terrego Quarterprinta, halflinga co o nim mówiono dziecko z włosami na stopach, będącego handlarzem zielem co walczył jak berserker i miał świecące przy zbliżającym się źle "Bżądło"
Była też trój palczasta koza chaosu, raz udało mi się na chaju też pogadać z szyldem zajazdu "pod psim zadem", zmówić pitną golonkę. W iluzji Slaneesha, zszywaliśmy rozczłonkowane ciało, które o dziwo nie umarło i gwałciliśmy służki bez twarzy

Sry za błędy podeszłem do tego baardzo emocjonalnie

Edit: Jak słusznie zauważyła Mira popełniłem w poście tym pewien poważny występek
Napisałem zamiast podszedłem podeszłeś, proszę wszystkich was o przebaczenie kochani ponieważ jest to pewien nawyk z dzieciństwa o którym dość często zapominam.
Od teraz będe znacznie bardziej uważał na takie chochliki.

Pozdrowienia by:
Sythriel
 

Ostatnio edytowane przez Sythriel : 31-10-2009 o 19:17.
Sythriel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem