Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2009, 14:52   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[Warsztaty Gasnących Słońc] De Anima - 1 gracz

Witajcie

Behemot w swojej uprzejmości obiecał mi jakiś czas temu poprowadzenie warsztatów z Gasnących Słońc. Obietnicy oczywiście dotrzymał i tak powstała De Anima.
Sesja dopiero się rozpoczęła, na ile jednak mamy wykreowaną oś fabularną, stwierdziliśmy, że przydałby się jeszcze jeden gracz.

Kto chętny rączka do góry!

Tutaj znajduje się początek sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/8...a-behemot.html
Jest to tylko jeden post, więc zapoznanie się jest wymagane.

Kim jest moja postać?
Moja postać jest klonem kobiety ninja. Klonem - jak się z czasem okaże - bardzo nietypowym.

Kim będzie druga postać?
Postanowiliśmy z behemotem dać Wam wolny wybór między kilkoma ścieżkami.
Oto jakie mamy propozycje:
1. Bojownik o wolność/agent organizacji. Człowiek, który nie daje się karmić frazesami i analizuje wszystko samodzielnie.
2. Inny klon ninja. Przy czym musiałby się różnić od mojego i być „zwykłym” androidem sterowanym przez Program – bez emocji, bez własnej woli. Z góry mówią, że ta opcja jest ryzykowna, bo trudno stwierdzić, czy taka postać będzie grywalna, ale jeżeli ktoś będzie miał na to pomysł, będę jak najbardziej zaintrygowana.
3. Opcja własna. Jeśli ktoś ma własny pomysł na postać, powinien się wpierw skontaktować z Mistrzem Warsztatów czyli behemotem. Jeżeli behemot pomysł uzna za ciekawy i go zatwierdzi, możecie pisać kartę. Przy czym pamiętajcie, że akceptacja Waszego konceptu nie oznacza jeszcze przyjęcia.

Co należy zawrzeć w Karcie Postaci?
1. W kilkunastu zdaniach opisać postać, czyli to na jaką się opcję zdecydowaliście, jaką macie wizję, co specyficznego jest w Waszym bohaterze itp. Póki co nie wymagamy szczegółów biograficznych w postaci konkretnych faktów. Chodzi o ogólny, klimatyczny szkic.
2. Napisać posta do sesji, czyli tego następującego po wprowadzeniu behemota. Osoba, która zostanie przyjęta do gry, po prostu wklei swój tekst do sesji i już będzie miała pierwszą kolejkę z głowy.
3. Zdjęcie/rysunek przedstawiający postać, który będzie jej awatarem na początku.


Informacje ogólne:

- Jeśli chodzi o tempo sesji, nie będzie pewnie jakieś zawrotne. Post na tydzień, max. dwa.

- Rekrutacja kończy się o północy w dniu 17.11.2009, ale prosiłabym żebyście nie czekali do samego końca. Możliwe, że jeśli ktoś zauroczy mnie i behemota, to zamkniemy rekruta wcześniej (choć na pewno nie przed 10.11).

- Obowiązuje konkurs kart, więc wybierzemy tę najciekawszą. Co jest najważniejsze? Na pewno sam pomysł i umiejętność dopasowania się do powstałej już koncepcji gry. Dodatkowe plusy to ładne wykonanie: styl, opisy, czytelność tekstu.

- Zgłoszenia w formacie doc, txt, pdf przesyłajcie na mojego maila: lorinale@poczta.fm. Gdy tylko odbiorę pocztę i sprawdzę czy załączniki działają, odsyłam autorowi potwierdzenie, że KP doszła i przesyłam maila dalej do behemota.

- Zgłoszenia, jak i pytania ogólne zamieszczajcie w tym temacie.


Pozdrawiam oraz zapraszam serdecznie w imieniu swoim i behemota
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 01-11-2009 o 15:13. Powód: mała poprawka w ścieżkach
Mira jest offline