Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2009, 18:49   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Kabbix z całym szacunkiem... zaczynamy kręcić się w kółko.

Cytat:
Słabo napisany tekst to inna sprawa, ale jak mówiłem: to w tej chwili nie jest problem.
Napisałem:
Cytat:
Jeżeli idzie o historię - całkiem oderwaną od wszystkiego - to jest ona OK. Jest to jakaś historia, która jednym się będzie podobać, a innym nie. Koniec.


Cytat:
dalej będę się próbował bronić tym, że to fantasy, w którym możliwe jest (prawie) wszystko.
I ja się z tym zgadzam. To, zę dla mnie coś jest przekombinowane nie znaczy, ze innym się nie będzie podobało. Gdyby to była historia do konkretnego systemu, do konkretnych wymagań - można by napisać - przekombinowane, bo zgodnie z założeniami systemu to cośtam cośtam... Skoro poruszamy się w fantasy to można conajwyzej mówić o tym czy mi się coś podoba, czy nie podoba. Kreacja świata zależy od piszącego i tak samo jak nie piszę maili do Kossakowskiej, że pojechała po bandzie, tak samo tutaj - napisałeś coś takiego i koniec.


Arango zarzucił kilkoma przykładami niespójnosći logicznych z tekstu - sorry skąd ja mam się domyśleć, co poeta miał na myśli jak pisał? Skoro nie chcesz tego tekstu dopracować stylistycznie to możemy tak tutaj pisać do śmierci. (BO tego demona to pokonali najpierw bogowie, potem jednak jakoś żyje i pokonuje go wąż... po drodze coś jeszcze się stało o czym zapomniałeś wspomnieć)?
 
Aschaar jest offline