Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2009, 22:32   #7
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Ra6nar, jestem świadom tego co pisałem, więc nie musisz przepraszać
Już śpieszę z odpowiedziami :
Tak, Jenova miała w rodzinie wielu bogatych rycerzy. Nie będzie więc problemu z graniem przedstawiciela ich zacnego grona. Zakony i owszem, są, więc możesz należeć do jakiegoś.
Co do wiary, to w tym świecie panuje monoteizm, ludzie wierzą w jednego boga, nie występują tu panteony (za jednym wyjątkiem - wierzenia wiejskiego ludu z północnych lasów). Jedyny bóg, w którego wierzą w kraju, z którego wywodzą się bohaterowie, to Kido (tej nazwy używają jedynie kapłani, szary lud nazywa go po prostu Bogiem).

Według tej religii, bóg miał nadejść w dniu ostatecznym i wybawić ludzkość od całego zła, które ja spotkało. Z tego też powodu, wielu ludzi jest ateistami, którzy sądzą, ze dziań ostateczny nadszedł wraz z demonami, ale bóg mimo tego sie nie objawił.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pytaj śmiało. Jeśli powiedziałem nie wystarczająco wiele, również pytaj śmiało.
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?
Hirin jest offline