Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2009, 00:13   #1
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Tworzymy świat-hybrydę...

Koncepcja jest następująca: pragnę napisać opowieść rozgrywającą się w świecie, który ma być hybrydą świata bajkowego (tzn. można powiedzieć, że tradycyjne fantasy w bardziej dziecinnym ujęciu, ze smokami, rycerzami, księżniczkami, czarodziejami w tiarach i tak dalej) oraz technologicznego. Ma to być nieco zwariowana hybryda: drzewa mające żarówki zamiast liści, żywe istoty żywiące się prądem elektrycznym i przy śmierci rozsypujące się w ciągi znaków, woda wypełniona literkami rodem z Matrixa i tym podobne.

Chociaż mam już pewien zestaw pomysłów co do tego świata, to jednak przydałoby mi się wsparcie: sam wszystkiego nie wymyślę, a z pewnością możecie mieć różne pomysły, na które sam bym nie wpadł lub wpadłbym dopiero po długim czasie. Chodzi mi właściwie o dowolny pomysł związany z przyjętą koncepcją świata - każda koncepcja na większy lub mniejszy element świata będzie mile widziany. Nawet i różnorakie bzdury. W końcu ma to być dość absurdalny świat. Dodam na marginesie, że mają się w nim znaleźć również różnorakie naleciałości z Windowsa, przeglądarek i innych.

Krótko mówiąc, moja prośba jest prosta: popuśćcie wodze fantazji i podsuwajcie mi najróżniejsze pomysły, jakie przyjdą Wam do głowy. Jeśli mam dopowiedzieć coś, co wydaje się Wam niejasne, to proszę pytać.
 
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem