Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2009, 13:27   #5
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Terrapodian - z jednej strony nie podsunąłeś mi niczego, czego bym już nie wymyślił, ale z drugiej jest w tym pewien pomysł sensowniejszy od mojego. O dodawanie od siebie nie ma obaw, mam trochę własnych pomysłów - ale im więcej, tym lepiej.

Komtur - a tak właśnie przeszedł mi przez głowę ten tytuł, bo kiedyś coś z niego czytałem, ale nie pamiętałem jak się nazywa.

Julian - z tymi kolorami to ciekawa koncepcja, ale dla CTRL+F to nie bardzo widzę u siebie zastosowania. Przenosić rzeczywiste programy i inne faktycznie będę, choć co nieco się pozmienia, by po pierwsze nie było naruszania praw autorskich, a po drugie by miało to swój sens w takim świecie.

Dziękuję za pomysły i mam nadzieję, że jeszcze znajdzie się ktoś z jakąś ciekawą koncepcją.
 

Ostatnio edytowane przez Zu : 06-11-2009 o 15:20. Powód: Emotka nie zadziałała...
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem