Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2009, 18:20   #4
Bolokantak
 
Bolokantak's Avatar
 
Reputacja: 1 Bolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie cośBolokantak ma w sobie coś
Niech będzie, że się zgłoszę, ale również chciałbym ujrzeć storytellingowie umiejętności przyszłego bajarza vel mistrza gry

Pełną kartę wyślę na PW.

Karta okrojona:
Imię i Nazwisko: Heyset z Feed
Pseudonim: Żniwiarz
Rasa: Mutant
Profesja/zawód: Wiedźmin
Wiek: Cholera wie, wygląda na czterdzieści lat.
Wygląd: Wysoki na dwa metry, o długich ciemnoblond włosach, które trzyma spięte czarną, skórzaną opaską. Ubrany chodzi w czarne spodnie ze skóry, czarne, wysoki buty jeździeckie skórzane, czarną koszulę, czarną, skórzaną kurtkę ze srebrnymi ćwiekami i czarne rękawice skórzane, również nabijane z wierzchu srebrnymi ćwiekami. Zbudowany jest iście wiedźmińsko - żylasty, ale silny. Jak to mutant. Na twarzy nie ma blizn.
Charakter: Choleryk.
Umiejętności: Niesamowicie szybka i silna (i skuteczna) walka mieczem. Potrafi poza tym rozpalać ogień w różnych warunkach, zna się na ziołach, potrafi składać znaki. Jak to wiedźmin - widzi w ciemnościach, ma dowolną akomodację oka itd. Niestety z gotowaniem u niego kiepsko. Poza tym nie zna się zupełnie na czymkolwiek związanym ściśle z pracami domowymi. Potrafi jeździć konno, szybko, wolno, ale woltyżerem nie jest.
Ekwipunek: Dwa miecze półtoraręczne przerzucone przez plecy. Jeden ze stali meteorytowej, a drugi ze srebra. Koń, duży, kary koń zwany Płomień. Torba (czarna, skórzana), medalion w kształcie głowy węża.
Historia: Nikt nic nie wie o nim. Nawet on sam nie ma pojęcia, jak trafił do tego miejsca. Podejrzewa, że to inny świat, ale nic pewnego.
Styl walki: Szybki i silny.
Avatar:
[holy [ciach] nie mogę znaleźć, wstawię gdy znajdę]

Tak, to chyba wszystko...

Przypominam o regulaminie

-merill-
 
__________________
I'm the Lizard King...
Wszyscy są inni, tylko ja jestem taki sam...

Ostatnio edytowane przez merill : 12-12-2009 o 19:26.
Bolokantak jest offline