Wątek: K-pturek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2006, 20:21   #9
Sethra
 
Reputacja: 1 Sethra ma wyłączoną reputację
Cytat:
Sczególnie zainteresował mnie Czerwony Kapturek dla dresików. Może też ktoś by opublikował tą wersję na naszym forum
Zapina ziomalka kaptur przez osiedle na miejscówkę do starszej jareckiej.
Pokitrane ma po kieszeniach trochę bakania i jakis szamunek. Wyczaił ją wilk wypasi sciemę jej z klatki odstawia:
- Elo, sztuka! Gdzie sie idziesz ustawić??
- Wybiłam sie z chawiry i chetam sie z tym towarem do satrej ojca.
Wilk skumał akcję w moment i między blokami skrót na miejscówkę do starej Jareckiej wylukał, a po drodze zdązył jeszcze bucha sciągnąć z writerami. Wyp***** Jarecką, kabonę jej z szuflad powyjmował, co by na zioło starczyło.
Je**ął sie na wyro i sciemą odstawia. Moment, laska w czerwonej bluzie też ustawia sie na miejscówkę. Patrzy na babkę i nie czai wszystkiego:
- Babka jakiś melanż był, że uszy i oczy trochę przyduże masz, czy to moze ja za dużo smażyłam?
A wilk zajawkę juz taką złapał, że op**** kaptura i fazę na wyzre dalej odstawia. Nagle psy wbiły sie do chawiry Jareckiej i w moment skatowały wilka za odstawianie nielegalu.Klimę z podwórka zdązył jeszcze pozdrowić- "HWDP".
i zszedł ze świata z roz**** bębnem.Psy kaptura i Babkę wywlekły z bebechów i razem z wilka towaru po kresce ściagneli.
....A teraz ściagać dresiki i spać, drogie dzieci.

Mnie również interesuje wersja Wędrowycza... Zaraz poszukam. :P
 
__________________
Wiadomość o mojej śmierci była przesadą.
Sethra jest offline