Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2009, 19:58   #1
Adr
Dział historyczny
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 16734 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Galeria postaci historycznych

Galeria postaci historycznych


Geneza tematu:

Uznałem, że warto założyć temat gdzie będzie można wkleić historię swojej postaci do sesji historycznej. Z jednej strony, aby pochwalić się własną postacią, z drugiej może być pomocny w celach edukacyjnych.

Temat może pomóc mniej doświadczonym użytkownikom i posłużyć za wzór do napisania własnej postaci. W razie gdyby kiedyś powstały warsztaty historyczne, będzie to jeden z tematów z materiałami do których będę się odwoływał.

Zachęcam do wklejania własnych postaci z zakończonych lub upadłych sesji. Można wklejać również ciekawsze i szerzej opracowane postacie z sesji w realu.

Chętnie widziałbym również postacie historyczne z sesji np.WoDa Mrocznych wieków i innych systemów mających silne zakorzenienie w rzeczywistości historycznej. Ta propozycja dotyczy również OPków z innych działów Lastinn i chęć współpracy między działami.


Zasady:

1. Jeden post jedna postać.

2. Wklejamy własne postacie. Ważne: Postacie autorstwa innych osób/graczy wklejamy tylko za ich zgodą. Osoba łamiąca ten punkt regulaminu zostanie ukarana.

3. Proszę zaznaczać w tytule posta epokę i system, do którego przynależy postać. Można zamieszczać również link do sesji.

4. Warto zaznaczać czy postać jest bardziej fikcyjna, czy bardziej oparta na faktach, np. istniejąca, prawdziwa osoba plus dodane jakieś wymyślone rzeczy, czy całkiem fikcyjna.

5. Mistrz gry ma prawo wrzucać postacie NPCów. Bohaterowie niezależni nie zawsze są tak rozbudowani jak postacie gracze, ale też mogą być ciekawi.

6. Proszę dbać o estetykę wrzucanego tekstu i obrazków w historii postaci.
Temat jest przede wszystkim dla czytelników - dlatego ma być estetyczny. Wszystkie nieczytelne posty zostaną przeze mnie poprawione.

7.
Podpunkt dla leniwych: W razie gdyby ktoś nie miał czasu poprawić estetyki, wrzucić posta, a jest zainteresowany udostępnieniem postaci - proszę o kontakt na PW. Obiecuje zedytować każdą historię.

8. Wabik dla łowców reputek: Każdy post spełniający powyższe warunki zostanie nagrodzony pozytywną reputacją.


9. Propozycje nowych zasad i zmian w zasadach proszę zgłaszać na PW.


Zapraszam do wklejania swoich postaci
 
Adr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem