Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2009, 12:47   #6
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Panowie, przepraszam, że dopiero teraz, ale to mi wyszło w trakcie pisania i mam do Was pytanie: Co powiecie na znaczek +18?
Klimat sesji ma być w samym założeniu ciężki, dlatego pasowałoby mi pozbawić sesję cenzury i wrzucić od czasu kilka naturalistycznych opisów, nie zapominając chociażby o fizjologii ludzkiego ciała.
Bez tego jednak możemy żyć i jeśli będziecie woleli bardziej epicki wymiar przygody, też nie widzę problemu.
Chciałabym jednak żebyśmy określili to już w tym miejscu. Od czwartku pewnie znów będę mniej uchwytna, więc bardzo bym się cieszyła, gdybyście przedstawili swoje punkty widzenia dziś-jutro.

Pozdrawiam

PS. Mivnova czyli efekt osiągnęłam. Mój kumpel się tym avkiem posługiwał na innym forum i się zakochałam. Aż wzięłam się za edytowanie gifów żeby zmniejszyć avka do limitu LI.
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 10-11-2009 o 12:50.
Mira jest offline