Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2009, 21:32   #7
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Jolly.Swaggie tak po kolei:

Ad. 1. Moderatorze, nie Administratorze, gwoli ścisłości i trzymania się nazewnictwa.

Ad. 2. Nie wiem na ile uważnie przykładałeś się/przykładasz do nauki historii. Nie będę się rozwodził nad genezą nazizmu. W regulaminie jest zakaz pisania czegokolwiek sprzecznego z prawem, a pro faszystowskie czy nazistowskie hasła są jak każdy przejaw nazizmu w RP zabronione. Odpowiednich aktów prawnych poszukaj sobie sam, a co za tym idzie i na forum. Chyba więcej nie muszę tłumaczyć?

Ad. 3. Nie uraziłeś mnie, bo ja wiem, że to był żart, niesmaczny, bo niesmaczny, ale żart. Niemniej jednak nie o mój gust tu chodzi, lecz o zwykłe poszanowanie praw naszej erpegowej społeczności.

Mam nadzieję, że wszystko jasne i nasza dalsza współpraca obędzie się bez niepotrzebnych konfrontacji.

Aha, co do treści i postaci graczy, to na Li panuje zasada, że moderacja nie ingeruje w treść sesji. Także swoim Neonazistą możesz sobie grać.

Pozdrawiam merill.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline