Wątek: Modelarstwo.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2009, 23:18   #1
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Modelarstwo.

Ostatnio coraz częściej (znów) zacząłem zaglądać na Lastinna i.. i cieszę się z tego. Szczególnie zaciekawił mnie kącik historyczny, bo chyba najbardziej się utożsamiam właśnie z takimi tematami, niż z innymi systemami, sesjami czy, po prostu, wiedzą.

I naszło mnie takie pytanie. Czy ktoś z forumowiczów bawi się w modelarstwo? Kartonowe, plastykowe? Może ktoś składa figurki?

Sam jestem modelarzem. Mimo, że na mojej półce stoi już 5 modeli, to dalej jestem wielkim laikiem w tym temacie. Na razie ukończyłem same kartonowe samoloty. na swoim koncie mam:
- polski, dosyć znany samolot sportowy RWD-7,
- również polskiego 'sportowca' Orlika (PZL-130)
- no i II Wojną Światowa: Mitshubishi J2M3, Harvarda Mk IIb oraz Douglas'a Dauntless'a.

Obecnie składam, już od jakiegoś czasu, Macchi MC.200 Saetta. Jest to włoski myśliwiec, także z okresu II WŚ.

Bardzo chętnie posłuchałbym waszych opowieści, może też dobrych rad, z tego tematu. Zapraszam serdecznie!
 
Maciekafc jest offline