Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2009, 15:21   #1
Limbo
 
Reputacja: 1 Limbo nie jest za bardzo znany
[Warhammer 2.0] Hordy Potępionych

Rok 2010 był początkiem piekła dla Imperium. Potężny książę wampirów Vlad von Carstein zgromadził armię umarłych i ruszył na Imperium. Jego hordy maszerowały ponad 40 lat nim wielki teogenista Wilhelm III zabił Vlada. 80 lat później książę wampirów Manfred von Carstein ruszył na Imperium. I tym razem udało się przetrwać szturm. Tak zginął ostatni Von Carstein.

Jednak jest rok 2523. Rok po Burzy Chaosu kolejny wampir rusza na Imperium. Po paru tygodniach pada Ostermark, Stirland, Averland i Wissenland. Większość sił Imperium koncentruje się na obronie Reiklandu i Talabeklandu. Nuln jest bronione ostatnimi siłami.

Nikt nie zna imienia wampirycznego księcia lecz wszyscy są pewni jednego. Stary Świat potrzebuje bohaterów. Kogoś kto zdoła powstrzymać nieumarłych.

-----------------------------------------------------------------------------

Witam w moim scenariuszu. Od razu mówię że jestem początkującym MG na internecie ale w realu prowadziłem już kilka scenariuszy. Więc tak potrzeba mi 4-5 graczy. Każdy z was jest wyszkolony i posiada 2 profesję ze zdolnościami, umiejętnościami i wyposażeniem z obu. W przypadku posiadania tej samej umiejętności w jednej i drugiej profesji dostaje się do niej modyfikator +10. Proszę podać Imię, rasę,wygląd, wiek, płeć, profesję obecną i poprzednią, cechy główne i drugorzędne ( losujecie sami ale proszę was o uczciwość, oszukując sami psujecie sobie zabawę) a także ekwipunek i historię (co najmniej pół strony A4. Liczy się jakość nie ilość). Gotowe karty proszę wysyłać na adres (limbo0@gazeta.pl) Czekam na karty do 22 Listopada.
 
Limbo jest offline