Wątek: Dragon Age
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2009, 22:03   #1
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Dragon Age

Za to powinna Was spotkać kara... Żeby nie było jeszcze takiego wątku na forum... Ale do rzeczy
Przedstawiać tej gry nie trzeba mam nadzieję. Wszystko co wychodzi spod pieczy BioWare'u jest znane, kochane i wycackane. Czy tak jest i tym razem?

Ogólnie to wypowiadajcie się czy ta gra się Wam podoba, czy nie. Czy już gracie, czy nie. I o wielu innych sprawach Tylko z góry proszę: bez spoilerów!!!

Zacznę od własnej opinii:

Do tej gry od początku byłem nastawiony pozytywnie. Może i to za mało powiedziane. Z każdym kolejnym dniem przybliżającym premierę byłem podekscytowany. Nigdy tak nie miałem z grą komputerową! Zagłębiałem się w świat Fereldenu czytając każdego newsa, który pojawił się w sieci.

No i nadszedł ten święty dzień. 6 listopad. Jak się okazało był to jednak dzień złudzeń, rozczarowań... I to nie przez grę. Przez ludzi, którzy wypuścili wadliwą grę do sklepów. Jednak odczekałem dwa dni i już wtedy mogłem siąść przed Dragon Age'm. Czy jest to duchowy następca Baldurs Gate? Nie. Nie, nie, nie i nie! Jest to gra, która w tym momencie powinna być czczona jak BG. Teraz powinno się wyszukiwać duchowych spadkobierców DA.

Gra miażdży. Pod każdym względem. Oprawa dźwiękowa jak i graficzna- cudo. Interfejs- miód. Walka- i like that Fabuła... zakochałem się w niej. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat, który posiada jest niewiarygodnie niewiarygodny. NPCe są wyśmienici. Ekipa do PT- jak nigdzie.

Jedyne co mogę teraz powiedzieć to to, że ci którzy nie grają niech żałują i czym prędzej lecą do sklepu
 
__________________
Nobody know who I realy am...
Faurin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem