Wątek: Dragon Age
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2009, 00:33   #4
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
A ja powiem, że czuję się zniechęcony i zrażony do tej gry już na wstępie - na tyle, że nie mam ochoty zaznajamiać się z nią nawet, jeśli wcisną mi ją za darmo. Wszystko jest spowodowane tym kompletnie niezrozumiałym dla mnie "boomem" na gry z 18+ na okładce. "Nawkładajmy tu tyle krwi, przemocy, seksu i wszystkiego co się da, a będziemy zaje...!" - tak to dla mnie wygląda, w przypadku DA potwierdzając się chociażby za sprawą tej pro-krwawej kampanii reklamowej. Wszystkie przeczytane przeze mnie informacje o grze wskazują, że jest tego tam niemało.

Więc nie. Dziękuję, postoję. Chyba, że ktoś stworzy moda, który usunie hurtem krew, co "mocniejsze" elementy walki i wątki erotyczne. A że psuję sobie w ten sposób "dzieło sztuki"? Trudno. Wolę otrzymać produkt okrojony i dający mi przyjemność, niż pełny i powodujący wyłącznie niesmak.
 

Ostatnio edytowane przez Zu : 16-11-2009 o 00:35.
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem