Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2009, 15:39   #6
Geduin
 
Reputacja: 1 Geduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znany
Plugin stylizacyjny zapomniałem wyłączyć :P

Jeżeli chodzi o czas w którym przyzwane stworzenia istnieją, to jest bardzo istotna informacja z punktu widzenia granic możliwości magi. Granic, których nasze postaci powinni być jak najbardziej świadomi, więc nakłaniam szacownego MG na przemyślenie i wydanie jednoznacznego werdyktu

Dla ułatwienia - rzeczy, które mi do głowy przyszły tak od ręki:
  1. Czy można z przyzwanej istoty korzystać jak z wierzchowca?
  2. Czy można wysłać ją z wieścią?
  3. Czy można zostawić na straży nocą?
  4. Albo może przyzwane wojsko obóz nam rozbije?
  5. A może wykorzystuje się przyzwane istoty do posług codziennych i podawania przy stole?
  6. Czy ta przyzwana istota jest jakkolwiek inteligentna, i wykonuje rozkazy maga?
  7. Jeżeli wymagana jest koncentracja na utrzymanie istoty, to utrzymanie w istnieniu kilku istot jest znacząco trudniejsze od jednej?
  8. ...i w związku z tym, czy ogłuszenie czy inne zdekoncentrowanie maga spowoduje automatyczne odesłanie wszystkich przyzwanych istot?
Jak widzisz, wątpliwości od groma. W zależności od tego jak bardzo dany czar jest uciążliwy, wizja codziennego życia magów może się diametralnie zmienić.

Co do przejmowania lądów, istotną dla mnie informacją jest, iż mag dokonuje tego samotnie, w jeden dzień. Co dość znacząco będzie rzutować na proceder podkradania terenów, który jak tuszę z wypowiedzi NPC ma miejsce.
 
Geduin jest offline