Wątek: Dragon Age
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2009, 00:09   #5
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Ja też jeszcze nie miałem przyjemności obcowania z tą grą. Choć bardzo chciałbym, czas ledwo pozwala odstresowywać się na internetowych flashowych przerywnikach. Ale jednak czekam na moment w którym będę wolny i będę mógł do tego zasiąść.

Zu, chyba się nie zgodzę. Owszem, 18+ jest zabiegiem marketingowym. Ale (jako że jestem optymistycznie nastawiony, szczególnie że to gra Bioware) uważam że nie tylko. KotOR 2 pomimo niedoróbek był naprawdę mroczny. I to mu dobrze robiło. Fallout 2 nie byłby tym samym bez możliwości zastrzelenia dzieci czy pójścia do burdelu. To są smaczki które nadają charakter. Jeśli spece od tworzenia fabuły stwierdzili że chcą mroczny świat, pełen krwi, przemocy i erotyki... To ja wierzę że ten świat będzie żył, że zmusi do przemyśleń na temat świata rzeczywistego - albo przynajmniej da dobrą zabawę. A wierzę że da - bo moja postać będzie wcielonym dobrem-wymiataczem, i zmienianie takiego świata powinno dać satysfakcję. A co jeśli nie? Jeśli moje założenia są błędne, przemoc i seks jest tylko dla tego marketingowego 18+ i grze wcale to nie pomaga a nawet przeciwnie? Tego, dowiem się PO przejściu Dragon Age po raz pierwszy. I wtedy dopiero będę czekać na moda usuwającego "mocniejsze" elementy...
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem