Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2009, 13:34   #3
Sythriel
 
Reputacja: 1 Sythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnie
„Nareszcie nadarza się okazja do odpoczynku w jakimś ciepłym i suchym miejscu. Już mnie pośladki rozbolały od jazdy na tej kobyle”. Pomyślała piękna rudowłosa kobieta o wydatnych piersiach i wspaniałej figurze wysłuchując przy tym dialogu dwóch mężczyzn.

„Chyba nadszedł czas by się dołączyć „
- Dobrze prawicie panie Litz! – Zawtórowała siadając przy stole, po czym założyła nogę na nogę odsłaniając przy okazji zgrabne udo. – Ja również szczęśliwa jestem iż będę mogła spędzić czas w tak doborowym towarzystwie i zapewne tak jak ty Donatienie mam szczerą nadzieję, że efekty naszej wspólnej pracy będą... szczególnie owocne. – Odpowiedziała, spoglądając swemu rozmówcy głęboko w oczy odwzajemniając podarowany jej uśmiech. – Ale gdzież się podziały moje maniery. Na imię mi Shandra… Shandra Flammere. Jestem czarodziejką kolegium płomienia, uczennicą mistrza magii Memphista Afire. Pomagam, każdemu kto na to zasłuży w naprawdę… wielu sprawach. Od dziś dzięki panu Zygfrydowi stałam się wierną służką Sigmara zwalczającą w jego imieniu pomioty chaosu. Tak więc moi mili wypijmy za Młotodzierżcę i cieszmy się tą chwilą – Tu kobieta uniosła naczynie ku niebu po czym upiła kilka łyków. – Uczyńcie nam tą przyjemność drodzy towarzysze i dosiądźcie się do mnie i do szlachetnego pana Donatiena - powiedziała Shandra wskazując przy tym najbliższe miejsce tuż obok niej.
 

Ostatnio edytowane przez Sythriel : 18-11-2009 o 14:09.
Sythriel jest offline