Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2009, 17:52   #7
Storm Vermin
 
Reputacja: 1 Storm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwu
Po pierwsze primo, popieram postulat roslina i avka chwilowo usunę. nie żebym miał coś przeciwko tej części damskiej anatomii, ale, cóż...

Druga sprawa ważniejsza. Postuluję, abyśmy odpisywali co tydzień, to znaczy w ciągu 6 dób od ukazania się mojego posta powinny pojawić się wasze odpowiedzi. Mam nadzieję, że takie tempo będzie satysfakcjonujące. Oczywiście, jeśli ktoś spóźni się o jeden dzień nie będę gryzł, ale jeśli szykuje się dłuższa nieobecność, to proszę o uprzednie poinformowanie o tym fakcie w tym temacie.

No, a żeby nie było, że Sythriel taki zły, to muszę wyznać, że wielce się cieszę, gdyż ten gracz wypełnił swoją kartę postaci w panelu sesji. Prosiłbym resztę użytkowników o zrobienie tego samego. W tym celu należy kliknąć w panelu sesji na swoją postać, a następnie wejść w zakładkę "Edytuj statystyki". Tam czeka na was karta systemu Warhammer do wypełnienia. (Roslin , pamiętaj tylko, że masz SW mniejszą o 5 niż w wysłanej mi karcie.)
 

Ostatnio edytowane przez Storm Vermin : 18-11-2009 o 18:01.
Storm Vermin jest offline