Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2009, 19:00   #5
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Po kolei:
Aby zachować porządek, jeśli mógłbym prosić na początku konkrety. Czyli pytania odnośnie postaci, mechaniki, a nie puste zgłoszenia - ja chce grać. Z samych zgłoszeń mało wynika, a później można odnieść mylne wrażenie, że jest 100 chętnych gdzie kart MG dostaje 3.

Kawcio

Szansę dostania się do gry ma każdy, kto spełni podstawowe kryterium stworzenia postaci nie irytującej.

Co masz na myśli mówiąc samuraj ? Ja nie wyobrażam sobie, aby potwory były podobne do ludzi. Samuraj nie mówi mi nic, o charakterze, zachowaniach, osobowości. Jeśli masz na myśli umiejętności - to dobrze wiesz, że możesz je wybrać do woli. - Niezapomniane pióra

EDIT:
Bardziej konkretnie, na razie są to tylko luźne pomysły, które rzucasz na wiatr. Zastanów się nad koncepcją i wyślij coś spójnego. Nie będę odpisywał na każdy pomysł na zasadzie tak, nie, nie wiem

Howgh, najlepiej by było aby wysłać KP i do mnie i do TD. W tytule wiadomości np.
KP grupa salartus, grupa obdarzonych.
KP grupa salartus
KP grupa obdarzonych.

Wiadomo będzie kto do kogo chce się dostać
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 22-11-2009 o 19:10.
kabasz jest offline