Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2009, 18:11   #6
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Chodziło mi o to, by tygrysołak wolał używać miecza w walce zamiast np: pazurków (nie wydaje punktów siły i ma dobrze wyważoną broń ). Po prostu lepiej by mu leżał w łapce. Byłby też honorowy, nie atakował nikogo z zaskoczenia, jakby coś obiecał to by to zrobił. Ogólnie chodzi mi o postać, którą można by było opisać jako solidną (w odniesieniu do charakteru, a nie ogólnie KP, ma sie rozumieć ). Sam nie wiem czy podołam, nigdy czegoś takiego nie odgrywałem, ale myślę, że mógłbym spróbować. Bez żadnych japońskich słówek, ewentualnie orientalne imię. Nie wiem, czy dobrze nakleśliłem pomysł, dokładniej w tej chwili nie potrafię.

PS. Jest jakaś szansa na to, że postać mogłaby mieć coś należącego wcześniej do ludzi (w tym przypadku miecz)? I potworki chodzą nago, czy zakładają na siebie jakieś liście palm, skóry zwierząt itp? Jakie materiały na ubrania występują w tych potworczych jaskiniach?
 
Kaworu jest offline