Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2009, 19:16   #7
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Nie wyobrażam sobie aby jakiś potwór dzierżył miecz i zachowywał się jak człowiek. Jakoś wydaje mi się to nienamacalne. Jeśli zrobisz kartę i mnie przekonasz ok. Zobaczymy jak będzie KP. Choć ja tego nie widzę.

To wy gracze decydować będziecie o tym jak zachowuje się, i jak żyje wasza rasa, którą będziecie grać. Chcesz aby twój tygrysołak chodził w ubraniu to ok. Chcesz by był pokryty gęstą sierścią, także ok. Osobna kwestia, czy dany pomysł przejdzie dalej.

Jeśli postać twoja miałaby coś co należałoby do ludzi, prędzej wywaliła by to w najodleglejsze czeluści piekieł, niż chodziła dumnie z tym czymś u boku.

Co istotne Gatunek Salartus to cywilizacja, posiadająca własne prawa, zależności, rozwinięty Handel, obyczaje, mity itp.
To chyba należy w tym miejscu podkreślić.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 22-11-2009 o 19:19.
kabasz jest offline