Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2009, 13:06   #8
SuperBic
 
SuperBic's Avatar
 
Reputacja: 1 SuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie cośSuperBic ma w sobie coś
Na wstępie chciałbym przeprosić za nieobecność spowodowaną pobytem w szpitalu. Przepraszam i mam nadzieję, że się to nie powtórzy.

Odpowiedzi na pytania:
1. Sesja będzie miała bardziej charakter "low fantasy". Gracze tylko na początku nie będą "uzależnieni" od siebie.
2. Gry po drugiej stronie konfliktu nie dopuszczam, ponieważ druga strona konfliktu (Arabowie, heretycy i reszta ) są ofiarami krucjaty. Może później zrobię rekrutację dodatkową z wojskiem Dżihadu idącym na wojska Krzyżowców.
3. Częstotliwość postów zależeć będzie od Was i od przypadków niezależnych. Ale ogólnie to gdzieś dwa do czterech postów w tygodniu i trochę więcej postów dialogowych w weekend.
4. Na pytanie od Arsene odpowiem tak: w sesji tylko czasami pojawią się elementy sesji historycznej. Będzie wzbogacanie sesji walką i "elementami detektywistycznymi" ale tylko, np. gdy gracz próbuje złapać uciekającego dezertera, lub gdy jest gracz jest oskarżony o herezję i musi się bronić.

I tu to czego nie napisałem wcześniej tzn. dialogi z postaciami niezależnymi prowadzić oczywiście ze mną najlepiej przez GG. Ich nastawienie będzie zazwyczaj obojętne. Dialogi z innymi graczami prowadzić ze sobą. Ale uważajcie na wyniki tych dialogów. "Nie znacie dnia ani godziny" .
Dostałem już kilka KP i czekam na następne.
 
SuperBic jest offline