Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2009, 16:32   #6
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
Litz spojrzał krzywo na zamykane drzwi, a w raz z nimi znikającego burmistrza i inkwizytora. Nie tracąc rezonu szlachcic wyprostował dumnie sylwetkę. Założywszy kciuki za szeroki pas obok zatkniętych wen pistoletów rozpoczął: Zatem panowie ! Proponuję by Eckhard wraz z Jerikiem obeszli przyległych teren oraz obóz rozpoznając teren, prosta mapka sytuacyjna z najważniejszymi punktami będzie bardzo użyteczna. Myślę, ze poradzicie sobie z tym zadaniem. Ja zaś wynajmę jakowegoś rajfura by mnie oprowadził po tych bardziej frywolnych zakamarkach miasta. Dzięki temu będę mógł uzupełnić mapę o nowe miejsca schadzek. A nasza magini -spojrzał znacząco na kobietę- Myślę, najodpowiedniej było by gdyby zajęła swoja osobę tym co magiczne, może wyczuje coś ciekawego lub utnie pogawędkę z miejscowymi magami o ile tacy istnieją. Jeszcze jedno chyba nie powinni nas widywać razem wiec wynajmę pokój w lepszej karczmie niż reszta grupy, a ustalimy miejsce spotkania gdzieś na mieście. -nabrał głęboko powietrza i wypuścił-Czy są jakieś obiekcje ? Skrzyżował ręce na torsie w pewnej postawie.
 
Roslin jest offline