Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2009, 20:22   #5
Shadow man
 
Shadow man's Avatar
 
Reputacja: 1 Shadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znany

Nazajutrz wstał dzień słoneczny i nawet jak na lato gorący. Było jeszcze dość wcześnie, ale dużo ludzi już wstało i spacerowało po mieście. W porcie galery, barki i inne okręty kołysały się spokojnie. Morze było koloru turkusowego. W porcie najbardziej wyróżniał się drakkar. Wyglądał jakby dożo wytrzymałej i dużo piękniej niż inne.
Eryk Einarsen
Rozmowa którą stoczył wieczorem z towarzyszami skończyła się pomyślnie. Postanowili, że wyruszą o 16 godzinie. Tak im było najwygodniej. Gdy Wiking położył się spać trudno było mu zasnąć. W końcu zasnął. Miał dziwne sny. Śnił o ogniu, o trupach i o śmierci. Nie wiedział dokładnie co to oznacza. Przeczuwał tylko, że ta wyprawa zmieni coś w jego życiu... Rano obudził się późno, o 10...
Dariusz Wariokes
Grek odszedł i gdy dotarł do celu położył się spać. Spał bardzo długo. Gdy rano obudził się o 10 bolała go głowa. Wspomniał wtedy jak wczoraj popił wina. Musiało być bardzo mocne...[sorry, że tak krótko, ale mało punktów zaczepu miałem]
Tai-Huan
Elf zastanawieł się z jakimi to ludźmi przyjdzie mu wędrować i kim był Kin-szu-aj. Dręczyła go ta zagadka bardzo mocno.Gdy elf wszedł do domu swojego kolegi [pytałem Umbara] poczuł się strasznie znużony. Poprosił tylko o łyk wina od przyjaciela, medytował chwilę i położył się spać. Rano zbudził się dość wcześnie ale był bardzo niewyspany i zmęczony...

Statek do Chin odpływał o 19.00...
[Chcę abyście tu zamieścili opis dnia każdej z postaci do momentu spotkania, nie dalej]
 

Ostatnio edytowane przez Shadow man : 24-11-2009 o 20:27.
Shadow man jest offline