Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2009, 21:19   #3
bushido
 
Reputacja: 1 bushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skał
Witam wszystkich i od razu mam pytanie:

Cytat:
Odpisywać z wami w tym tygodniu mogę w czwartek, sobotę i niedziele wieczór. Proszę zaklepywać terminy - kto pierwszy ten lepszy.
Nie rozumiem dokładnie jak widzisz formę rozgrywki, gdyż z powyższego wynika, że będzie ona odbiegała od tego jak zazwyczaj grałem w pbf-y.

Zazwyczaj czyli mg pisał swój post/posty dla graczy a oni odpisywali. Każdy kiedy miał czas w swoim indywidualnym zakresie a jedynym występującym terminem był czas dawany na odpisanie na posta (np. jeden tydzień).

Jak więc widzisz to od strony technicznej?

Natomiast co do działania razem naszych postaci, z mojej karty wynika, że moja postać jest samotnikiem nie mieszającym się do działalności Camarili, więc fajnie by było gdybyś podał jakiś sensowny powód dlaczego nasze postacie mają działać razem i skąd w ogóle mogłyby się znać.
 
bushido jest offline