Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 15:36   #26
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Widział ktoś Zitu? Czekamy tylko na jego posta i nie wiem, czy czekać dalej, czy po powrocie z korków coś napisać w sesji i zbeenować jego postać.

Skoro o tym mowa, na przyszłość, gdybyście nie mogli pisać, uprzedźcie mnie Sam mam problemy z kompem więc wiem, jak to jest, ale zawsze można znaleźć tą chwilkę, by napisać, choćby na gg, że" nie ma mnie tyle i tyle"

Właśnie, gg 9394515, gdybyście chcieli kiedyś coś przedyskutować

Dobra, po powrocie z zajęć dodatkowych napiszę jakiegoś posta, chyba, że ZituKX coś tu napisze Przypominam też, że długotrwała nieobecność może skutkować bolesną śmiercią postaci (eeee, nie jestem taki okrutny łatwo sie ze mną dogadać, więc się nie bójcie ).

PS. Ten temat świeci pustkami Lubię komentować i miałem nadzieję, że sobie tu poplotkujemy o sesji, ale skoro nie chcecie...

EDIT: Bardzo przepraszam, pytałem o Famira Najmocniejsze przeprosiny ZituKX

EDIT2: Początkowo to, co tu wkleję, miało być pod postem małym druczkiem, ale uznałem, że ładniej post wyglądał bez didaskaliów

"Kamahl i Radpol mogą sobie porozmawiać.
Marika powinna odpowiedzieć coś swemu rozmówcy.
Keth'enai może jeszcze kogoś spotkać i sobie pogadać, jeśli nie będziesz wiedział, co napisać, Famir. Po szczegóły zapraszam na GG."

Mam więc nadzieję, że nikt się nie nudzi?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 28-11-2009 o 22:41.
Kaworu jest offline